Клеї

Клеї для скла мають високу якість і надійність в подальшому процесі експлуатації виробів зі скла та інших матеріалів. Для приклеювання скла використовують різні види клеїв.

img-full

Клеї на основі поліуретанів :

Серед позитивних якостей поліуретанових клеїв при склеюванні скла з іншими матеріалами виділяють:

  • Довговічність, відсутність усадки і повзучості при тривалих навантаженнях;
  • Відмінна адгезія з усіма видами підстав;
  • Відсутність у складі клеїв розчинників;
  • Висока міцність склеювання скла з іншими матеріалами, що досягається поступовим процесом затвердіння після нанесення клею на поверхню;
  • Збільшення обсягу клею, що досягаються в процесі затвердіння, яке сприяє можливості склеювання скла з різними пористими матеріалами і є відмінним заповнювачем клейового шва;
  • Високі властивості термостійкості.

Силіконові клеї

Даний вид клеїв полімеризується під впливом молекул води навколишнього середовища або під впливом ультрафіолетового світла. Після затвердіння володіє хорошими еластичними властивостями, має гарну адгезію до багатьох поверхонь, високу термостійкість і стійкість до ультрафіолетового випромінювання, не тріскається і не дає усадки, при цьому зберігає свої якості герметика.

Ультрафіолетові клеї

Застосовуються для з’єднання скла з іншими матеріалами або зі склом, зберігаючи прозорість з’єднання. Полімеризація таких клеїв відбувається практично миттєво під впливом УФ випромінювання. Міцність таких сполук досить висока, а також вони мають гарну термостійкість, стійкість до впливу навколишнього середовища та відмінну адгезію до гладких поверхонь.