Гнуте (моліруване) скло

Молірування – це процес обробки скла, при якому скло термічно обробляють і гнуть по фіксованій формі. Спочатку скло нагрівають до розм’якшення, а потім згинають його, надаючи потрібну форму і закріплюючи її при повільному охолодженні. Обладнання дозволяє виготовити молірування скла як одношарове , так і багатошарове.

Таке гнуте скло все частіше і частіше застосовується в архітектурі, особливо при будівництві елітних проектів. Таке скло з давнього часу відомо архітекторам. Воно також широко застосовувалося в тридцяті роки двадцятого століття. Але після, на кілька десятиліть було забуто.

img-full

Підвищенні вимоги до безпеки скляних конструкцій змусили відмовитися від виготовлення гнутих стекол зі звичайного скла. Розвинений технічний прогрес в цій області дозволив виготовляти моліровані загартовані і ламіновані скла.

На сьогодні можливо виготовити індивідуально гнуте скло для кожного проекту, від самих простих форм до найскладніших – зі змінним радіусом, з прямими ділянками, а також скло зігнуте в двох площинах.