• Скляна підлога

Скляна підлога поки ще не так часто зустрічаються в інтер’єрах офісів, торгових павільйонів і будинків, однак потихеньку вже починають відтісняти на другий плани підлоги з більш звичних матеріалів. Адже, крім стандартної функції підлогового покриття, скляна підлога з успіхом може зіграти роль дивного декоративного елемента в дизайні інтер’єру і навіть стати його розкішною ключовою композицією.

Наші роботи

Показати ще

Підлога зі скла стане оптимальним вибором для тих, хто розраховує отримати:

  • Надійне підлогове покриття, яке подарує відчуття ширяння в повітрі.

Для виготовлення скляної підлоги використовується багатошарове скло, що гарантує міцність, надійність і безпеку його поверхні. Незвичайним бонусом до цього додається відчуття ширяння над поверхнею підлоги, коли стоїш на прозорій скляній площині. А це відчуття дорогого коштує!

  • Візуально більш просторе приміщення.

Скління підлоги створює ефект розширення простору, наповнить приміщення легкою, повітряною атмосферою.

  • Можливість для незвичайного підсвічування інтер’єру.

Під підлогу зі скла з легкістю можна вмонтувати освітлювальні елементи, «намалювати » ними незвичайний світловий візерунок. З’являється можливість грамотно вбудованим світлом вигідно підкреслити цікаві деталі інтер’єру і відвести погляд від місць, які хочеться приховати.

  • Необмежені можливості для декорування простору.

Під скляною підлогою можна вибудовувати цілі художні композиції з самих різних матеріалів, елементів декору, грати з фактурою і кольором. Також скляна підлога може виступити в ролі вітрини, де компанія/магазин займають настільки вдале приміщення зможуть представити свій товар або цікаві експонати.

Дізнатися про всі деталі, що стосуються скляних підлог і будь-яких інших скляних конструкцій, можна у фахівців нашої компанії. Висока професійна підготовка та відточену роками роботи майстерність наших співробітників дозволять бездоганно спроектувати, виготовити та змонтувати задовольнивши всім вашим вимогам скляну підлогу.

Зв'язатися з нами

Ми будемо раді, відповісти на всі ваші запитання. Більш повну інформацію, про нашу роботу, ви можете отримати тут:

03022, м. Київ, пров. Охтирський, 3

тел:
+38 (067) 233-32-56