• Скляні перегородки
  • Скляні перегородки
  • Скляні перегородки

Перегородки зі скла, що служать для організації внутрішнього простору будинків, квартир, офісів, великих торгово-розважальних павільйонів та інших приміщень, сьогодні можна зустріти всюди. Дане рішення з розділення простору встигло зарекомендувати себе з найкращого боку.

Чим привабливі скляні перегородки?

При прагненні дизайнера зберегти обсяг приміщення або його злегка візуально розширити використання скляних перегородок для розмежування простору є найоптимальнішим рішенням. Перегородки зі скла допоможуть розділити приміщення на задумані архітектором функціональні зони, але при цьому дозволять зберегти простір все таким же об’ємним і цілісним. Крім того, світлопрозорість скляних конструкцій забезпечить рівномірний розподіл світла в приміщенні, що є важливим параметром в забезпеченні комфорту для людей.

Якщо говорити про скляні перегородки всередині офісного приміщення, то така організація робочого простору вже налаштовує колектив на командну роботу, створює усередині нього невимушену і дружню атмосферу. Настільки позитивний настрій передається і відвідувачам офісу, тобто клієнтам компанії. Підкреслена використанням перегородок зі скла відкритість компанії, максимальна прозорість всіх її робочих процесів розпорядженні клієнтів до довірчих відносин і подальшому взаємовигідному співробітництву.

Що ж до використання перегородок зі скла в торгових павільйонах, то оглядовість приміщень дозволяє зацікавлювати покупців товарами в суміжних відділах. У даному випадку перегородки зі скла виступають ще й своєрідною вітриною, за яку просто таки потягне заглянути проходить повз покупця.

З яких матеріалів виробляються скляні перегородки?

Оскільки для перегородок зі скла вкрай важливі такі якості як статична міцність, ударостійкість, а також висока безпека в експлуатації, найчастіше, для їх виготовлення застосовується загартоване скло. Даний матеріал з честю здатний витримати сильні удари. Але навіть якщо станеться щось надприродне і скло розіб’ється, воно нікого не зможе поранити своїми осколками.

До ряду важливих переваг застосування загартованого скла відноситься також і те, що його якісні характеристики дозволяють виготовляти суцільноскляні перегородки. Даний вид перегородок створює максимум можливостей для огляду, не захаращуючи відкритий простір видом обрамляючих профілів.

Декоративні якості скла також є досить важливим параметром. При бажанні, для виготовлення скляних перегородок, крім стандартного – прозорого скла, можна підібрати тоноване або матове скло. А можна додатково підкреслити обрану стилістику дизайну інтер’єру та встановити перегородки з кольорового скла або скла, прикрашеного  за допомогою однієї з численних художніх технік нанесення малюнка.

Ознайомитися з більш детальною інформацією про скляні перегородки та інші конструкції зі скла можна, звернувшись до фахівців нашої компанії. Відмінні професійні навички та висока відповідальність наших співробітників гарантують виконання всіх робіт з проектування, виготовлення та монтажу перегородок зі скла на високому якісному рівні і точно в строк.

Зв'язатися з нами

Ми будемо раді, відповісти на всі ваші запитання. Більш повну інформацію, про нашу роботу, ви можете отримати тут:

03022, м. Київ, пров. Охтирський, 3

тел:
+38 (067) 233-32-56