• Скляні огорожі
  • Скляні огорожі

На сьогоднішній день все частіше заповнення огороджень сходів, балконів, ліфтів, терас, відкритих галерей виготовляють зі скла. Новітні технології та широкі пізнання властивостей скла, дозволяють виготовити скляні огорожі різної форми, товщини, відтінку, кольору, і дають можливість наносити зображення на поверхню скла. Скляні огорожі виконують свої функції, як в цілях безпеки, так і надають вишуканості та естетичності вашої конструкції.

Скляне огородження зі стійками – має наявність металевих стійок, до яких кріпляться скляні панелі. У таких огорожах присутні металеві деталі на видимій частині скляного огородження.

Безстоєчна огорожа – консольне суцільноскляна огорожа, в якій скляні панелі кріпляться в металевому або залізобетонному коробі за допомогою конструкційних клеїв. У порівнянні з огорожею з стійками, безстоєчна огорожа не має видимих металевих елементів у заповненні та створює ефект мінімалізму.

Скло, що застосовується в огорожах, завжди має високий рівень безпеки. Найчастіше в огорожах використовують загартоване скло товщиною 12мм або триплекс з двох шарів скла. Все скло перед загартуванням або тріплексацією проходить обробку по периметру, тим самим забезпечуючи рівні та гладкі торці скляних панелей.

Більш детальну інформацію про скляні огорожі можна дізнатися у фахівців нашої компанії. Багаторічні пізнання, професійні навички та висока відповідальність наших співробітників забезпечать виконання усіх робіт з проектування, виготовлення та монтажу скляних огорож на технологічно високому якісному рівні.

Зв'язатися з нами

Ми будемо раді, відповісти на всі ваші запитання. Більш повну інформацію, про нашу роботу, ви можете отримати тут:

03022, м. Київ, пров. Охтирський, 3

тел:
+38 (067) 233-32-56