• Скляні купола
  • Скляні купола
  • Скляні купола

Скляні купола або зенітні ліхтарі все частіше можна спостерігати на вулицях міста. Вони притягують до себе погляди ажурністю і красою форм, оригінальністю і футуристичністю конструкцій. Зростаюча з кожним днем популярність скляних куполів цілком з’ясовна: архітекторів, дизайнерів і їх замовників залучають значний набір практичних переваг даного різновиду скляних дахів, а також її висока художня виразність.

До числа основних переваг зенітних ліхтарів відносяться:

Світлопрозорість конструкції

Крізь скляний купол в приміщення проникає велика кількість природного денного світла. Це, по-перше, дозволяє заощадити на електроенергії і витратних матеріалах, використовуваних для штучного освітлення, і, по-друге, добре впливає на емоційний і фізичний стан людей, що знаходяться в будівлі. Також при проектуванні зенітного ліхтаря можна закласти рівномірне потрапляння сонячного світла всередину закритого приміщення. А при використанні енергозберігаючого скління підтримка комфортної температури усередині приміщення стане можлива без застосування кондиціонера та опалювальних приладів.

Герметичність

Використовуване в більшості випадків структурне скління, передбачає з’єднання стиків скляного полотна (склопакетів) тонкими швами герметика. Герметик не завадить людям, які знаходяться в приміщенні, з усією ясністю спостерігати за денним або нічним небом, але стане нездоланною перешкодою для різних проявів погодних умов влітку і взимку.

Міцність, надійність та безпека конструкції і матеріалів

Міцність зенітного ліхтаря за замовчуванням задається такий, щоб витримувати істотні вітрові та снігові навантаження. А поліпшити початкові характеристики надійності та безпеки конструкції можна за рахунок широкого вибору матеріалів для скління. Наприклад, для конструювання купола можна використовувати жаростійке, протиударне або кулестійке скло, назви якого говорять самі за себе. Також можна передбачити і забезпечити підвищену безпеку людей, які знаходяться під куполом, виготовивши зенітний ліхтар із загартованого або ламінованого (триплекса) скла. Ці види скла, у разі пошкодження, не зможуть поранити людину осколками.

Багатоваріантність форм і розмірів

Сталевий профіль, що служить основою  скляних куполів робить можливим виготовлення найскладніших і незвичайних форм конструкції: це можуть бути незвичайні, філігранні конструкції з гнутих сталевих елементів або ідеально рівні – з прямих частин. А наявність у сталевого профілю високої несучої здатності дозволяє архітекторам при проектуванні задавати максимально можливі площі прозорих елементів.

Скляні куполи підійдуть для укриття будівель будь-яких розмірів і призначення, забезпечать будовою привабливий і стильний зовнішній вигляд.

Більш детальну інформацію про зенітні ліхтарі та інших скляні конструкції екс- та інтер’єру можна отримати у спеціалістів нашої компанії. Висока кваліфікація наших співробітників гарантує грамотний підбір матеріалів скляного купола, якісне і своєчасне його проектування, виготовлення і монтаж.

Застосовані технології
  • Несучі конструкції
  • Засклення
  • Клеї
  • Загартоване скло
  • Гнуте (моліруване) скло
  • Енергозберігаюче скло
  • Кулестійке і протиударне скло

Зв'язатися з нами

Ми будемо раді, відповісти на всі ваші запитання. Більш повну інформацію, про нашу роботу, ви можете отримати тут:

03022, м. Київ, пров. Охтирський, 3

тел:
+38 (067) 233-32-56