• Скляні навіси
  • Скляні навіси
  • Скляні навіси

Скляні навіси є не тільки вкрай корисним, з практичної точки зору, доповненням до вхідної групи будь-якої будівлі, але і можуть послужити її прикрасою – витонченим декоративним елементом екстер’єру. Наявність скляного козирка – це візитна картка, яка вказує на турботу власника будівлі/будинку про людей його відвідують, а також демонструє його вишуканий смак і прогресивність поглядів.

Яким запитам відповідають скляні козирки ?

До встановлення саме скляних навісів архітекторів і власників будинків підштовхує задоволення ними як стандартних для козирків запитів, так і специфічних:

  • По-перше, скляні навіси настільки ж надійні, як і навіси з інших, більш звичних матеріалів, здатні захищати вхід в будівлю і, відповідно, його відвідувачів від будь-яких атмосферних опадів, яскравого сонця або від можливого падіння з дахів в зимовий час пластів снігу і бурульок.
  • По-друге, скляні козирки не обмежують огляд відвідувачів будівлі і не зменшують природне освітлення входу в нього .
  • По-третє, скляні навіси можуть задовольняти найскладнішим дизайнерським запитам, роблячи екстер’єр елегантної будівлі завершеним.

З яких матеріалів виконують конструкції скляних козирків ?

В якості несучої конструкції скляних козирків використовується сталевий профіль або тросова/підвісна система. Для кріплення несучих конструкцій до будівлі можуть бути використані різні способи, які зможуть задовольнити конкретні висунуті архітектором вимоги. Всі ці способи об’єднує висока надійність кріплення.

Для скління козирка підбір матеріалу здійснюється в залежності від необхідних розмірів і форми конструкції, а також від типу її влаштування. Найбільш часто використовується загартоване або ламіноване (триплекс) скло, що відрізняються своїми високими характеристиками міцності та підвищеною експлуатаційною безпекою. Скляні конструкції проектуються з урахуванням температурних та інших деформацій, витримують високі снігові і вітрові навантаження. Також, нерідко, для скління застосовується гнуте (моліроване) скло.

Отримати більш повну інформацію про скляні козирки (навіси) та будь-які інші скляні конструкції можна у фахівців нашої компанії. Висока кваліфікація наших майстрів дозволить максимально якісно і в короткі терміни спроектувати, виготовити і виконати монтаж скляних козирків.

Зв'язатися з нами

Ми будемо раді, відповісти на всі ваші запитання. Більш повну інформацію, про нашу роботу, ви можете отримати тут:

03022, м. Київ, пров. Охтирський, 3

тел:
+38 (067) 233-32-56