• Скляний дах
  • Скляний дах
  • Скляний дах

Скляні дахи ще не так давно вважалися справжньою дивиною, незвичайним, захоплюючим, але вельми сумнівним будівельним експериментом. Скло, що вважається виключно крихким, ніяк не претендувало на роль надійного і безпечного покрівельного матеріалу, але вміле використання нових технологій і майстерність самих будівельників докорінно змінили цю думку. Сьогодні скляні дахи славляться все настільки ж об’ємними, повітряними і вражаючими конструкціями, але при цьому викликають повагу своїми високими технічними та експлуатаційними характеристиками.

Яким типам будівель підходить скляний дах?

Використовувані нині для виготовлення скляних дахів матеріали дозволяють створювати конструкції самих різних розмірів і форм. Заручившись підтримкою висококваліфікованих фахівців, скляним дахом можна вкрити найрізноманітніші за розміром і призначенням об’єкти: починаючи з маленького заміського будинку, оранжереї або басейну при ньому і закінчуючи величезними торговими центрами і олімпійськими стадіонами.

Що ж до актуальності настільки значимих конструкцій зі скла для сучасної архітектури, то вони зможуть бездоганно вписатись в будь-який архітектурний ансамбль, будь він спроектований в стилістиці хай- тек або у завжди затребуваному класичному стилі. Оскільки сучасні матеріали дозволяють створювати скляні дахи будь-якої складності, то їх зовнішній вигляд може бути обмежений лише фантазією самого дизайнера.

Наскільки надійний і безпечний скляний дах?

Сталевий профіль, що є основою для скляного даху, володіє великою несучою здатністю і може без проблем утримувати на собі максимально великі листи скла або склопакетів.

Скло, що застосовується для виготовлення дахів, також відрізняється високою міцністю і стійкістю до температурних перепадів. При необхідності, можна використовувати енергозберігаюче скло, яке в теплий сезон буде рятувати будівлю від надлишку сонячного тепла, дозволяючи економити кошти на кондиціонуванні приміщень, а в холодну пору року – від тепловтрат в атмосферу, забезпечуючи економію на опаленні. Для підвищення до максимуму рівня безпеки в конструкції можна застосовувати також загартоване або ламіноване (триплекс) скло, яке при пошкодженні не здатне нанести поранення людині.

Якщо говорити про конструкції в цілому, то скляний дах:

  • По-перше, здатний витримувати високі вітрові та снігові навантаження;
  • По-друге, надійно захищає будівлю від атмосферних опадів: дощу, снігу і граду;
  • По-третє, забезпечує чудове освітлення верхнього поверху природним сонячним світлом, що економічно вигідно в плані економії витрат на електроенергію і до того ж робить сприятливий вплив на самопочуття людей, що знаходяться під ним.

Уточнити інформацію про скляні дахи та інші конструкції зі скла можна у фахівців нашої компанії. Професіоналізм наших співробітників, що базується на знанні матеріальної частини та практичному досвіді, гарантує високоякісне проведення всіх робіт з проектування, виготовлення та монтажу скляних конструкцій за вказаними вами параметрами і в заданий термін.

Зв'язатися з нами

Ми будемо раді, відповісти на всі ваші запитання. Більш повну інформацію, про нашу роботу, ви можете отримати тут:

03022, м. Київ, пров. Охтирський, 3

тел:
+38 (067) 233-32-56