• Засклення ліфтових шахт

Сьогодні в найсучасніших і розкішних великих торгово-розважальних і ділових центрах, готельних комплексах для зручності переміщення відвідувачів між поверхами, крім сходів та ескалаторів, використовуються також панорамні (оглядові) ліфти. Такий ліфт може виконувати не тільки свої прямі функції, але ще й дарувати людям радість і задоволення.

Наші роботи

Показати ще

Особливості скління панорамних ліфтів та їх шахт

Для скління ліфтів та їх шахт широко застосовується ламіноване (триплекс) скло, листи якого між собою надійно скріплюються спеціальною полімерною плівкою. Таке скління виходить надзвичайно міцним, здатним витримувати серйозні статичні і динамічні навантаження, а також зовсім безпечним в експлуатації.

Скляні багатошарові панелі між собою з’єднуються так званим безрамним ( структурним ) типом скління, який забезпечує для пасажирів максимальну площу огляду.  Або скляні панелі об’єднуються вкрай надійними точковими або спайдерними тримачами.

Що стосується форми скляних шахт ліфта і самого ліфта, то вона може бути самою різною: круглої, овальної, прямокутної, багатогранної, тобто такою, що найбільш органічно впишеться в стилістику інтер’єру будівлі.

Переваги панорамних ліфтів

Установка панорамних ліфтів у великих громадських комплексах, крім очевидної переваги у вигляді збільшення комфорту переміщення відвідувачів між поверхами, дозволяє:

  • У рази збільшити престижність самої будови і, відповідно, респектабельність офісів, магазинів, ресторанів та інших громадських місць, що знаходяться в ньому. А це, в свою чергу, дозволить залучити більший потік відвідувачів;
  • Отримувати людям, які користуються ліфтом, задоволення від споглядання внутрішнього оздоблення шикарної будівлі і справжню насолоду від відчуття вільного польоту в просторі;
  • Розширити естетичні можливості внутрішнього простору, зробити його атмосферу легшою і повітряною.

Дізнатися більш повну інформацію про засклення шахт ліфтів і самих ліфтів можна у фахівців нашої компанії. Висока кваліфікація наших співробітників, підкріплена багаторічним досвідом роботи, гарантує грамотне складання проектної документації і висококласне виготовлення і монтаж панорамних ліфтів, шахт ліфтів зі скла.

Зв'язатися з нами

Ми будемо раді, відповісти на всі ваші запитання. Більш повну інформацію, про нашу роботу, ви можете отримати тут:

03022, м. Київ, пров. Охтирський, 3

тел:
+38 (067) 233-32-56