• Засклення фасадів
  будь-яких форм і складності
 • Засклення фасадів
  будь-яких форм і складності
 • Засклення фасадів
  будь-яких форм і складності

Навряд чи хтось вирішить посперечатися з тим твердженням, що фасад є обличчям будівлі і від того, яким він буде, залежить вироблене самою будівлею враження. Вибираючи з усіх можливих варіантів оформлення фасаду скляне – можна бути впевненим, що будівля опиниться в центрі уваги. Скляний фасад дозволяє будовою виглядати витончено, об’ємно і футуристично.

Переваги скляних фасадів

До числа незаперечних переваг скляних фасадів, крім високих естетичних якостей, також належать:

Універсальність архітектури скляних конструкцій

Використовуваний, найчастіше, в якості основи скляних фасадів сталевий профіль дозволяє створювати конструкції будь-яких форм і розмірів. Дизайн скляних фасадів може бути найнесподіванішим і химерним, повним плавно вигнутих ліній, що перетікають одна з іншої форм, а може бути дуже простим і аскетичним, але при цьому не втратити своєї витонченості.

Високі експлуатаційні характеристики

Монтаж скляних фасадів для справжніх професіоналів є досить простим і швидко розв’язуваним завданням. Подальший догляд за фасадом також не завдасть багато клопоту. Для підтримки його бездоганного вигляду достатньо буде мильної води і очищає скло щітки.

Світлопрозорість скляних конструкцій

Скляний фасад дозволяє будівлі заповнюватися природним денним світлом. Це, по-перше, призведе до економії коштів на штучному освітленні і, по-друге, збільшить комфортність перебування в будівлі людей, адже природне освітлення надає позитивну дію на фізичний і моральний стан людини.

Стійкість до руйнуючого зовнішнього впливу, герметичність

Конструкції зі скла, використовувані в сучасному будівництві, встигли на практиці довести свою надійність, міцність і безпеку. З розумом розраховані і змонтовані конструкції зі скла витримують високі вітрові, механічні і статичні навантаження, не залишають шансу атмосферних опадів на проникнення всередину будівлі.  При цьому грамотний вибір скла зможе забезпечити підтримання комфортних температур всередині прилеглих до фасаду приміщень без залучення додаткових обігрівальних або охолоджувальних елементів.

Типи фасадного скління

У сучасному будівництві широко застосовуються три типи фасадного скління, у кожного з яких є свої відмінні риси:

Тип 1 : Класичний

Основою для даного типу скління фасадів служить алюмінієвий профіль: з внутрішньої сторони – стійка і ригель, а з зовнішнього – притиск і декоративна кришка. Між внутрішнім і зовнішнім профілем за допомогою гумових ущільнювачів затискається скло або склопакет.

Основними достоїнствами класичного типу фасадного скління є простота монтажу і відсутність високих вимог до використовуваному склінню.

Тип 2 : Структурний (Безрамний)

Структурне скління не передбачає наявності зовнішньої рами, тобто зовні засклений таким чином фасад виглядає ідеальним монолітом скла без видимих стиків і зазорів. Саме за це даний тип скління отримав свою другу назву – безрамне скління. Звичайно, відсутність зовнішньої рами не робить структурні фасади менш міцними і безпечними. Склопакет в даному випадку за допомогою спеціальної технології надійно приклеюється до несучої внутрішній рамі і з таких касет структурного скління набирається фасад. Герметичність стиків касет забезпечується спеціальним герметиком, стійким до будь-яких проявів погоди.

Основними достоїнствами структурного фасаду є його надзвичайна ефектність і здатність гармонійно вписуватися в будь-які стилі архітектурних ансамблів.

Тип 3 : Спайдерний

Технологію спайдерного скління будівельники почали використовуватися не так давно. Для його виготовлення застосовуються специфічні точкові кріплення – спайдера (у перекладі – «павук»), який представляє собою просторовий кронштейн з високолегованої сталі. Спайдер сприймає навантаження рівномірно у всіх точках кріплення і утримує світлопрозорі елементи допомогою еластичних точкових затискачів, що забезпечують компенсацію температурного розширення скла.

Спайдерний фасад може похвалитися особливою виразністю, розкішним, стильним зовнішнім виглядом. Даний вид фасадного скління особливо вимогливий до якості матеріалів і фурнітури, але дозволяє реалізувати найскладніші фасадні рішення.

Проконсультувати по кожному з представлених інженерно-конструкторських рішень по склінню фасаду та з інших видів пов’язаних з склінням робіт вас зможуть фахівці нашої компанії. Професійна майстерність наших співробітників гарантує високу якість виконання проектних, будівельних і монтажних робіт будь-якої складності в найкоротші терміни.

Застосовані технології
 • Несучі конструкції
 • Засклення
 • Клеї
 • Загартоване скло
 • Гнуте (моліруване) скло
 • Енергозберігаюче скло
 • Кулестійке і протиударне скло

Зв'язатися з нами

Ми будемо раді, відповісти на всі ваші запитання. Більш повну інформацію, про нашу роботу, ви можете отримати тут:

03022, м. Київ, пров. Охтирський, 3

тел:
+38 (067) 233-32-56